background-image

Wszystkie uczucia są po to by je odczuwać

Glennon Doyle "Nieposkromiona"

"Jesteś teraz dokładnie tam gdzie masz być, jutro jest zawsze przestrzeń na zmianę"

background-image

Moja historia

Jestem terapeutką healthy aging, zajmuję się terapiami nastawionymi na zdrowe starzenie się całego ciała. Specjalizuję się w akupunkturze i osteopatii twarzy, dietetyce healthy aging oraz coachingu zdrowia. Zajmuję się całościowo dobrostanem ciała i umysłu. W 2017 roku otrzymałam dyplom z zakresu dietetyki i poradnictwa żywieniowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Następnie obserwując potrzebę całościowego podejścia do zdrowia klientów, problemów z samoakceptacją, przekonaniami oraz emocjami i ich wpływu na nasze zdrowie, w 2018 roku ukończyłam studia podyplomowe Collegium Da Vinci w Warszawie i uzyskałam tytuł coach’a zdrowia, aby na poziomie mentalnym wspierać swoich klientów.Od 2020-2021 szkoliłam się w Warszawie pod okiem dr Igora Sołowiowa z zakresu akupunktury twarzy,  u wybitnego akupunkturzysty i neurologa. W 2022 roku ukończyłam szkolenie z osteopatii twarzy u Alicji Sabińskiej, specjalistki osteopatii, neurofizjologii oraz terapii czaszkowo-krzyżowej. W 03.2023 ukończyłam szkolenie z akupunktury kosmetycznej oraz akupunktury dermatologicznej u dr Radha Thambirajah, a 09.2023 szkolenie z akupunktury ucha u dr Justyny Okupniak. W swojej praktyce wykorzystuję mądrość Medycyny Chińskiej w połączeniu z obecną wiedzą zachodnią, w celu przywrócenia dobrostanu organizmu.

Odbywając konsultacje, prowadząc warsztaty, odnalazłam potrzebę stworzenia miejsca gdzie będzie można zadbać o swoje zdrowie wewnętrzne, mentalne oraz wygląd w sposób naturalny, bez ingerencji i wstrzykiwań obcych substancji.  Miejsce w którym umysł uwolni się od natłoku myśli i stresu, zrelaksuje  przy aromatach olejków eterycznych równoważących emocje oraz przywracając równowagę organom wewnętrznym.

spokój.

chris rosiak_z76exzx8p5w_unsplash
chris rosiak_z76exzx8p5w_unsplash
anna tarazevich_HX_3_M_Our_RLPE_unsplash
anna tarazevich_HX_3_M_Our_RLPE_unsplash

młodość.

Zapraszam Cię do mojego miejsca, tworzonego z sercem dla wszystkich osób, które w naturalny sposób chcą zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Otulę Cię aromatem olejków eterycznych, wyciszę emocje, odstresuję oraz zadbam o naturalny, promienny wygląd w stylu healthy aging.
Zapraszam Joanna Orzechowska