background-image

Wszystkie uczucia są po to by je odczuwać

Glennon Doyle "Nieposkromiona"

"Jesteś teraz dokładnie tam gdzie masz być, jutro jest zawsze przestrzeń na zmianę"

background-image

Moja historia

Jestem terapeutką akupunktury estetycznej twarzy, dietetykiem healthy aging oraz coachem zdrowia. Zajmuję się całościowo dobrostanem ciała i umysłu. W 2017 roku otrzymałam dyplom z zakresu dietetyki i poradnictwa żywieniowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Następnie obserwując potrzebę całościowego podejścia do zdrowia klientów, problemów z samoakceptacją, przekonaniami oraz emocjami i ich wpływu na nasze zdrowie, w 2018 roku ukończyłam studia podyplomowe Collegium Da Vinci w Warszawie i uzyskałam tytuł coach’a zdrowia, aby na poziomie mentalnym wspierać swoich klientów.Od 2020-2021 szkoliłam się w Warszawie pod okiem dr Igora Sołowiowa z zakresu akupunktury twarzy,  u wybitnego akupunkturzysty i neurologa. 

Odbywając konsultacje, prowadząc warsztaty, odnalazłam potrzebę stworzenia miejsca gdzie będzie można zadbać o swoje zdrowie wewnętrzne, mentalne oraz wygląd w sposób naturalny, bez ingerencji i wstrzykiwań obcych substancji,  miejsce w którym umysł uwolni się od natłoku myśli i stresu, zrelaksuje  przy aromatach olejków eterycznych równoważących emocje oraz przywracając równowagę organom wewnętrznym.

spokój.

Title for image
Title for image

młodość.

Zapraszam Cię do mojego miejsca, tworzonego z sercem dla wszystkich osób, które w naturalny sposób chcą zadbać o swoje zdrowie i wygląd.Otulę Cię aromatem olejków eterycznych, wyciszę emocje, odstresuję oraz zadbam o naturalny, promienny wygląd w stylu healthy aging.
Zapraszam Joanna Orzechowska
Lokalizacja
Gabinet Swarzędz

ul. Grudzińskiego 7

Gabinet Poznań
ul. Słoneczna 40
Kontakt
 tel: + 48 509 924 156
 mail: akupunktura.orzechowska@gmail.com

© 2021 Joanna Orzechowska

Made in Builder