background-image

Wszystkie uczucia są po to by je odczuwać

Glennon Doyle "Nieposkromiona"

"Jesteś teraz dokładnie tam gdzie masz być, jutro jest zawsze przestrzeń na zmianę"

background-image

Moja historia

Jestem terapeutką healthy aging, zajmuję się terapiami nastawionymi na zdrowe starzenie się całego ciała. Specjalizuję się w akupunkturze i osteopatii twarzy, dietetyce healthy aging oraz coachingu zdrowia. Zajmuję się całościowo dobrostanem ciała i umysłu. W 2017 roku otrzymałam dyplom z zakresu dietetyki i poradnictwa żywieniowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Następnie obserwując potrzebę całościowego podejścia do zdrowia klientów, problemów z samoakceptacją, przekonaniami oraz emocjami i ich wpływu na nasze zdrowie, w 2018 roku ukończyłam studia podyplomowe Collegium Da Vinci w Warszawie i uzyskałam tytuł coach’a zdrowia, aby na poziomie mentalnym wspierać swoich klientów.Od 2020-2021 szkoliłam się w Warszawie pod okiem dr Igora Sołowiowa z zakresu akupunktury twarzy,  u wybitnego akupunkturzysty i neurologa. W 2022 roku ukończyłam szkolenie z osteopatii twarzy u Alicji Sabińskiej, specjalistki osteopatii, neurofizjologii oraz terapii czaszkowo-krzyżowej. W swojej praktyce wykorzystuję mądrość Medycyny Chińskiej w połączeniu z obecną wiedzą zachodnią, w celu przywrócenia dobrostanu organizmu.

Odbywając konsultacje, prowadząc warsztaty, odnalazłam potrzebę stworzenia miejsca gdzie będzie można zadbać o swoje zdrowie wewnętrzne, mentalne oraz wygląd w sposób naturalny, bez ingerencji i wstrzykiwań obcych substancji.  Miejsce w którym umysł uwolni się od natłoku myśli i stresu, zrelaksuje  przy aromatach olejków eterycznych równoważących emocje oraz przywracając równowagę organom wewnętrznym.

spokój.

Title for image
Title for image
Title for image
Title for image

młodość.

Zapraszam Cię do mojego miejsca, tworzonego z sercem dla wszystkich osób, które w naturalny sposób chcą zadbać o swoje zdrowie i wygląd.Otulę Cię aromatem olejków eterycznych, wyciszę emocje, odstresuję oraz zadbam o naturalny, promienny wygląd w stylu healthy aging.
Zapraszam Joanna Orzechowska
LokalizacjaGabinet Swarzędz

ul. Grudzińskiego 7

Gabinet Poznańul. Słoneczna 40
Kontakt tel: + 48 509 924 156

© 2021 Joanna Orzechowska